Rekonstrukce libereckého Kolosea
22. 04. 2014

Probíhá rekonstrukce libereckého Kolosea. Ta se nelíbí Národnímu památkovému ústavu. Tvrdí, že budova je chráněnou kulturní památkou a rekonstrukce nesmí bez jeho souhlasu a dohledu probíhat. Investor však práce nahlásil stavebnímu úřadu, který s nimi souhlasil, protože podle něj bylo Koloseum ze seznamu památek vyškrtnuto. Kdo má pravdu? Kde se stala chyba?

Eva a Vašek potěší tanečním odpolednem
18. 01. 2013

Manželé Ševčíkovi, Eva a Vašek, zahrají Liberečanům k tanci. Do Kolosea zavítají již podruhé. Loni hráli k poslechu, tentokrát si jejich příznivci mohou vyhodit z kopýtka. Taneční nedělní odpoledne začne ve 14 hodin.

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336