Liberec se mění a Koloseum s ním 27. 03. 2015

Z „ošklivého káčátka“ jménem Koloseum se postupně stává moderní, bezpečné a bezbariérové zázemí důstojné pro organizaci, která zaměstnává 50 zaměstnanců, z toho 30 handicapovaných na chráněných pracovních místech.

Pojďte se na následujících fotografiích podívat, jak se nám dílo daří...

Maminky s dětmi už se nemusí bát přijít do našeho parku, protože je čistý, přehledný a plný atrakcí. 

Celý dům je bezbariérový, přístupný všem handicapovaným, a to včetně sociálního zázemí. 

Podařilo se nám snížit provozní náklady objektu – např. pomocí vlastní plynové kotelny na zemní plyn. 

Celá budova je již reprezentativní díky nové fasádě a umožňuje nám pořádat mnoho zajímavých veletrhů, kulturních i firemních akcí. Poskytujeme tak kvalitní zázemí akcím regionálního i celostátního významu. 

Úpravy se nám podařili díky projektům Plus mínus padesát – volnočasová přírodní zóna Koloseum, dále projektu Technické zhodnocení stavby MCU Koloseum a také díky našim partnerům, podporovatelům a nadacím. Děkujeme všem za dlouhodobou spolupráci a těšíme se na další společné zážitky !

P. S. A na co se můžete těšit v dalším článku? Tentokrát na představení zbrusu nového loga a brandingu Kolosea…

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336