Jarní taneční večírek 17. 04. 2015

Drazí přátelé,

srdečně Vás zveme na závěrečný jarní taneční večírek s Alešem a Tatianou do MCU Kolosea. Večírek se bude konat 17.04.2015 od 20.00. Vstupné je 80 Kč na osobu. Mimo samotného prostoru pro tanec bude zařízeno malé občerstvení a vystoupení profesionálních tanečních párů. Na taneční večírek můžete dorazit i s přáteli!

Na večírku se bude hrát Salsa a Bachata, Standart a Latina! Máte na co těšit se.


Vzhledem k organizaci tanečního vystoupení a občerstvení Vás touto zprávou prosíme o potvrzení Vaší účasti. Potvrďte prosím Vaši účast emailem dance@petran-dorina.cz nebo přes FB https://www.facebook.com/alespetranatatianadorina… však do 11.04.2015!

Přijďte si zatančit a užít poslední taneční večírek s námi před létem 2015.

Vaši AaT

Aleš Petráň a Tatiana Dorina

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336