HOPECON Festival společenských her a kultury 2017 09. 11. 2017 Začátek: 09:00

Po úspěšném prvním ročníku jsme se rozhodli ještě letos uspořádat druhý HOPEcon. Větší, lepší a rozmanitější! Aby si na své přišel opravdu každý, rozšířili jsme spolupráci o další instituce, a festival společneských her se tak vyvinul v akci, která si nejen klade za cíl dostat děti od počítačů, ale i obohatit je o znalosti kultury a historie. Příští festival se proto bude konat ve spolupráci s Oblastní galerií, Krajskou vědeckou knihovnou, Severočeským muzeem a Libereckou zoologickou zahradou. V rámci jedné vstupenky tak máte možnost navštívit všechna tato místa za zvýhodněnou cenu.

Akce se bude konat v termínu 9. - 12. listopadu 2017. Čtvrteční a páteční program se soustředí především na školy a děti všeobecně. Na své si však samozřejmě přijdou i dospělí. V MCU Koloseum, kde bude probíhat program zaměřený na společenské hry si vybere každý zábavu dle vlastní libosti. Od her pro nejmenší až po složité hry pro náročné hráče - vše naleznete pod jednou střechou. Celým festivalem Vás bude mimojiné provázet celofestivalová hra, která by měla motivovat k návštěvě všech institucí. Za úspěšné vyřešení hry na Vás bude čekat odměna!

 

 

Z programu festivalu společenských her :
• Desítky her určených k volnému i turnajovému hraní
• Celofestivalová hra, za jejíž řešení obdržíte odměnu
• Malování figurek s mistrem ČR Kubou Čermákem
• Tisk modelů na 3D tiskárnách s firmou VoPlasTo
• Bohatý doprovodný program a férové vstupné

kde: MCU Koloseum Liberec
kdy: 9.-12. 11. 2017, od čtvrtka do neděle
kdo: kdokoliv bez rozdílu věku
vstup: děti 150 Kč, dospělí 230 Kč

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336