Cestovatelský festival Liberec 8. - 9.4.2017 08. 04. 2017 Začátek: 10:00

Cestovatelský festival Liberec 8. - 9.4.2017
 
Cestovatelský festival Liberec se uskuteční v rozsáhlých prostorách libereckého Kolosea.
Přijďte navštívit tuto zajímavou akci, kde se setkáte se s cestovateli a cestovatelkami, kteří navštívili různé kouty světa .

Můžete se těšit na Jakuba Vágnera, Lukáše Matějčka, Lucii a Michala Jonovi, Václava Sůru, Jirku Moskala, Kateřinu Karáskovou a Honzu Révaie s Pavlem Liškou.
Celým víkendem Vás bude provázet Radka Myšková.
V areálu Kolosea pro vás budou otevřené bary občerstvením a nápoji a jídelna, kde si budete moci zakoupit teplé jídlo z festivalového meníčka.
Pro děti bude připraven doprovodný program - divadlo, malování na obličej a další… Bude otevřen dětský park za Koloseem, kde si děti budou moci za pěkného počasí hrát.
 
Dále  pro Vás připravujeme bloky krátkých workshopů s praktickými radami pro cestovatele. V prostorách bude i řada prodejních stánků s knihami o cestování, oblečením a vybavením na cesty a různé dárkové předměty, které připomínají daleké kraje..
 
Více na : www.cestovatelsky-festival.cz
www.facebook.com/cestovatelskyfestival
 
vstupné . 1 den  200,- Kč v předprodeji
                        220,- Kč na místě
              2 dny  350,- v předprodeji
                        370,- na místě
50% sleva ZTP a senioři 65+

 

 

 

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336