Jiří Kolbaba a CK Periscope Skandinávie: Sedm divů Islandu 16. 12. 2013 Začátek: 18:00

Tato osamělá pevnina v severovýchodním Atlantiku je druhým největším ostrovem Evropy. Můžete zde obdivovat termální prameny, gejzíry, bouřlivé vodopády, třpytivé ledovce, vulkanickou barevnou půdu i svěže zelené nekonečné plochy. Sugestivní krajina, ve které potkáte spíše zbloudilé koně nebo ovce, připomíná peklo i ráj. Dynamický a tajuplný ostrov považuje autor za jedno z nejfotogeničtějších míst na planetě. Na oblíbeném Islandu byl již šestkrát. Island, země neuvěřitelných krás.

Periscope Skandinávie, již 21 let největší česká CK specializovaná na země Skandinávie. Na Island pořádáme pestrou paletu zájezdů s vynikajícími průvodci. 

Pro návštěvníky prosincových přednášek Sedm divů Islandu je připravena velká soutěž, jejíž hlavní cenou je zájezd na Island v roce 2014.

Začátek programu v 18 hodin

Vstupné: 150,- Kč

Rezervace vstupenek

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336