Listování s Lukášem Hejlíkem a Petrou Bučkovou 14. 12. 2015 Začátek: 10:00

První krok spolupráce byl realizován 14. prosince, kdy díky velkorysému daru společnosti CzechTourism /Česká centrála cestovního ruchu/, přišlo do Kolosea 7 tříd žáků základní školy, aby se zúčastnilo literární akce Listování.

Tentokráte Lukáš Hejlík a Petra Bučková „listovali“ s dětmi v knížkách „Eliáš a Babička z vajíčka“ od autorky Ivy Procházkové a „Dračí polévka“ Aleny ježkové.

Nadšení dětí a následné spokojené reakce pedagogů svědčí o tom, že MCU Koloseum rozšiřuje svou činnost správným směrem a doufáme, že do jeho budovy a okolního parku brzy naleznou cestu i klienti, kteří doposud jeho služeb nevyužívali.

 

Všem čtenářům této zprávy přejeme Vánoce plné pohody a porozumění a těšíme se na setkávání s Vámi v příštím roce.

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336