Vinné sklepy Lechovice 06. 11. 2015 Začátek: 15:00

Personál, starající se o zásoby, výběr a prodej vín na barech, byl odborně seznámen s technologiemi a postupy při výrobě vín, jejich skladování a podávání zákazníkovi. Jejich vůně a chutě mohli osobně posoudit při řízené degustaci, kterou nám, i s výkladem ve výrobně, podal zaměstnanec vinných sklepů Lechovice.

Vinné sklepy Lechovice, spol. s r.o. patří k tradičním výrobcům kvalitních přírodních vín ve Znojemské vinařské podoblasti, kde pěstování révy má hluboké kořeny.

V této oblasti jsou v popředí především bílá aromatická vína. Hrozny díky pomalému zrání a redukované sklizni hroznů dosahují vysoké kvality a aromatičnost  typickou pro severní vinařské oblasti. Zvláště vysoce jsou u nás ceněny odrůdy Sauvignon, Pálava a Tramín, čehož důkazem jsou častá ocenění i na mezinárodních výstavách.

Přijďte kvalitu  lechovických vín posoudit při pořádání našich akcí. Ve stálé nabídce je široký výběr vín jakostních i přívlastkových.

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336