PÁRTY PRO MÍŠU 30. 05. 2015 Začátek: 13:00

Míša trpí nevyléčitelnou nemocí svalová distrofie a je v podstatě odkázán na nemocniční lůžko. Jednou za rok mu Alenka jeho životní situaci zpestří výletem mimo nemocniční pokoj (vloni se díky iniciativě Alenky dostal Míša s přáteli do liberecké arény na představení Lord of the Dance).  Alenka navázala úzkou spolupráci s ošetřujícími lékaři a zdravotním personálem, kteří finančně zasponzorovali převoz z nemocnice. Míša se tedy po 10 letech vrátil na místo, kde pracoval spolu s Alenkou, a potkal zde spoustu přátel, kolegů a jejich dětí. Celé odpoledne se odehrávalo v místní jídelně, kde na hosty čekalo občerstvení, které připravila místní chráněná dílna gastro. Různé dobroty přinesli i Míšovi kamarádi a známí. 


Na odpoledne připravila Alenka zajímavý program a všichni účinkující se párty zúčastnili bez nároku na honorář, nebo pouze za symbolický. Párty oficielně zahájil ředitel společnosti MCU KOLOSEUM, o.p.s. Stanislav Burdys, který pozval svého hosta z libereckého hokejového klubu Bílí tygři Liberec Petra Ulrycha. Následovalo taneční vystoupení Twerku podané skupinou BADASS.  Díky přízni počasí mohl Míša shlédnout nově rekonstruovaný park Kolosea a projet se v něm.  Na podiu u kiosku zahrála a příjemnou atmosféru navodila kapela JANBER. Nakonec vystoupila účastnice MS v Twirlingu (ovládání twirlingové hůlky na taneční hudbu) ANIČKA KOPŘIVOVÁ. 


Celé sobotní odpoledne bylo plné zážitků a krásných okamžiků, jak pro Míšu, tak pro všechny přítomné. Za toto setkání všichni Alence děkují.

 

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336