Jedinečný ples neslyšících aneb Poslouchej očima 29. 11. 2014 Začátek: 18:00

Unikátnost tohoto plesu je dána především jeho konceptem a organizací. Pití si například můžete objednat POUZE ve znakovém jazyce. Namísto klasického předtančení tedy ples zahájí výuka základních znaků znakového jazyka. Slyšící většina tak bude mít možnost o něco více proniknout do neznámého světa neslyšících a poznat tak jeho tiché krásy.

Součástí plesu bude také mnoho soutěží o drobné výhry zaměřené na naše přítomné olympioniky: snowboardistku Evu Samkovou (zlatá medaile ZOH Soči 2014) , kladiváře Lukáše Melicha (bronzová medaile MS v Moskvě 2013) a reprezentanta Winter Deaflympics 2015 Tomáše Pazderu.

Výtěžek z plesu bude věnován na výuku znakového jazyka pro libereckou veřejnost.

Vstupenky lze zakoupit na www.evstupenka.cz, cena je 222 Kč,-.

 

Kontakt:

Lydie Charouzová – manažer liberecké pobočky,

e-mail: lydie.charouzova@tichysvet.cz, +420 720 991 977

Rezervace vstupenek

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336