Koncert RANKY „ Lásku svou mám“ 05. 11. 2014 Začátek: 19:00

Přednáška

Název: NAŠE VZTAHY -  partnerské, rodinné i pracovní

Popis: Srdečně Vás zve Ranka Tučková na přednášku o duchovních principech mezilidských vztahů do libereckého Kolosea, Liberec-Pavlovice.

Vysvětlíme si několik základních pravidel "hry", které umožňují vývojový posun vztahů a změny k lepšímu.

Čas přednášky 14 - 16 h, včetně prostoru na dotazy, nejzazší čas konce přednášky 16,30 hod.

Vstupné  125,- Kč 

 

Koncert

Název: Lásku svou mám

Popis: zpěvačka, skladatelka a ezotérka Ranka Tučková zve na podzimní koncert převážně autorských písní do libereckého Kolosea, Liberec-Pavlovice.

Začátek v 19 hod.

Na koncertu bude možné zakoupit autorské CD Ranky "Lásku svou mám".

 

Ranka je autorkou knihy Průvodce zenovým tarotem, Čakrových karet a karet Poselství, dále 26 přednáškových CD. Pracuje přes 15 let jako kartářka Osho zen tarotu, léčitelka a též duchovní učitelka. Pořádá semináře výuky zenových karet po celé České republice, kreslení mandal, prožitkových kurzů u moře v Řecku, Itálii a Chorvatsku. Je též zpěvačkou a skladatelkou, vydala hudební autorské CD „Lásku svou mám“.

Na přednášce bude možné zakoupit tituly z nakladatelství Ranka (www.RANKA.cz).

Rezervace vstupenek

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336