Festival ZDRAVÍ a EZOTERIKA LIBEREC 2014 15. 03. 2014 Začátek: 10:00

Součástí festivalu je doprovodný večerní sobotní program od 19:00 hodin. Na hlavním sále vystoupí dvě taneční skupiny z Liberce. Jejich program obsahuje různé směry tance energického pohybu. Návštěvníci se mohou těšit na lidový irský tanec se stepem skupiny DIVOKEJ IR a na moderní tanec plný energie skupiny DIAMONDS.

 

Co se týká programu, tak věříme, že jsme pro Vás sestavili bohatý program a přednášky na vysoké úrovni. Určitě si každý návštěvník festivalu vybere minimálně jednu přednášku, která ho osloví.


Už teď si rezervujte uvedený víkend a naplánujte si se svými přáteli, známými, blízkými krásně vyplněný čas na festivalu v Liberci.
 

Na setkání s Vámi se srdečně těší
 

Ivo Johannes Daněk

Organizátor festivalu 

 

Připravili jsme pro vás bohatý přednáškový program, kterým vás budou po celou dobu provázet zkušení lektoři. Dále jsou pro vás připraveny workshopy, kde se mimo jiné můžete něco dozvědět a aktivně zúčastnit. Nahlédnutí do programu zde.

O nás

MCU KOLOSEUM, o. p. s. si klade za cíl poskytovat především zaměstnání osobám se zdravotním postižením na chráněných pracovních místech. Naše společnost jim tím umožňuje seberealizaci a zařazení do pracovního procesu. Nabízíme také další obecně prospěšné služby, jako je např.: osobní asistence, rozvoz obědů pro seniory a handicapované občany, poradna pro handicapované osoby, prodej a zapůjčení kompenzačních pomůcek, digitální tisk i kopírování. Více informací


Kontaktujte nás
(+420) 485 124 336